Opieka nad osobą starszą

Czas mija nieubłaganie.Osoby, które kiedyś opiekowały się nami teraz same potrzebują pomocy. Jeżeli poszukują Państwo zaufanej i kompetentnej opiekunki, która zadbałaby o Państwa rodziców lub bliskich krewnych z przyjemnością wskażemy odpowiednią osobę. 

Mamy świadomość, że w przypadku opieki nad osobami starszymi rozmowa i miłe słowo są równie ważne jak doświadczenie. Dlatego wszystkie polecane przez nas opiekunki posiadają odpowiednie przygotowanie i cechy charakteru. Są to głównie dyplomowane pielęgniarki i siostry PCK, które oprócz zabiegów pielęgnacyjnych i prac domowych potrafią zapewnić specjalistyczną opiekę. A ponad to są życzliwymi, pełnymi ciepła osobami, dla których chęć niesienia pomocy drugiemu człowiekowi płynie prosto z serca.

Aby jak najlepiej zaspokoić Państwa potrzeby proponujemy szeroką gamę usług w zakresie opieki nad osobami starszymi:

• opiekunkę stałą, która codziennie przez ustaloną liczbę godzin będzie towarzyszyć    Państwa bliskim niosąc pomoc w codziennych obowiązkach takich jak toaleta,    zakupy, utrzymanie w czystości mieszkania, podawanie lekarstw, przygotowywanie    posiłków a przede wszystkim dotrzymywanie towarzystwa 
• opiekunkę, która zamieszka ze swoim podopiecznym 
• opiekunkę, która raz lub kilka razy w tygodniu odwiedzi Państwa bliskich by wypełnić    ustalone obowiązki.