Małgorzata Radecka z Warszawy

Jestem zadowolona z ponad dwuletniej współpracy z Centrum Opiekunek. Dziękuję za starania i perfekcjonizm działania, za cierpliwość i zrozumienie całego zespołu CO. Zawsze mogłam liczyć na Państwa pomoc i radę, a kierowane do mnie kandydatki były starannie weryfikowane.

Tym samym chciałabym  poinformować,  że polecona przez Centrum Opiekunek opiekunka p. Teresa N posiada umiejętność opiekowania się osobą niepełnosprawną, mierzenia poziomu cukru, ciśnienia i przygotowywania posiłków dla cukrzyków. Informowała mnie na bieżąco o stanie zdrowia, zachowaniu i reakcjach mamy, byłyśmy zawsze w dobrych relacjach.

Pani Teresa jest osobą przede wszystkim odpowiedzialną, konkretną, dobrze zorganizowaną, a przy tym opiekuńczą. Dobrze gotuje i doskonale wykonuje zarówno wszelkie prace pielęgnacyjne przy osobie chorej jak i prace domowe (zakupy, gotowanie, sprzątanie, prasowanie). Jest zadbaną, czystą kobietą. Jest optymistką co rodzinie podopiecznej dodaje sił.

Pani Teresa N. wywiązywała się ze swoich obowiązków bardzo dobrze, okazując wiele zrozumienia dla starszej i czasami trudnej osoby. Wspólnie przeżywałyśmy słabsze dni mojej mamy wspierając się wzajemnie.

Za wszystko dziękuje i jestem Jej bardzo wdzięczna.

Z całą odpowiedzialnością mogę polecić panią Teresę jako osobę odpowiedzialną i znającą się na potrzebach ludzi starszych, schorowanych i niepełnosprawnych.

Wszystkim poszukującym opiekunek dla swoich bliskich szczerze polecam współpracę z Centrum Opiekunek.

Opinia klienta